Wyzwania!

ZAPRASZAMY DO NAJNOWSZEGO WYZWANIA NA ROK 2016! 
Dołącz do wydarzenia na Facebooku ->> Motywujące przemiany 2016 <<-- ***


Nazbierało się już trochę naszych wspólnych wyzwań:) Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczą i wspierają się wzajemnie! 

Nie ważne, że wyzwania mają ustalone daty- to są jedynie terminy startu pierwszej tury- możesz dołączyć w każdej chwili!:) 

Aby przejść do strony wydarzenia, kliknij w kolorowy odnośnik:) 


  • 2015- PROJEKT FIT & SEXY ! czyli TABLICA MOTYWACJI. Motywujemy się wzajemnie cały rok, dzielimy się informacjami, polecamy treningi, rozmawiamy, robimy wyzwania!:) KLIK

  • Let's drink, to miesięczna przypominajka o piciu wody. Wyrabiamy sobie nawyk odpowiedniego nawadniania organizmu. Na tablicy moc informacji i motywacji! Dlaczego woda jest niezbędna dla organizmu przeczytasz tutaj: PIJ WODĘ- DASZ Z SIEBIE WIĘCEJ

  • Największe "wyzwanie" to deklaracja zdrowego i aktywnego trybu życia, która kryje się pod hasłem 2014 pod znakiem FIT ! Warto dołączyć do grupy, bo na bieżąco umieszczam tam nowe treningi pojawiające się na youtube. Znajdziesz tam również gotowe playlisty treningowe i dużo motywacji- nic, tylko korzystać!


  • 30-dniowe wyzwanie KILLER ABS Program Jillian Michaels, spalający mnóstwo kalorii, rzeźbiący całe ciało, a skupia się głównie na brzuchu. Opis programu i zasady wyzwania: tutaj, opis ćwiczeń z levelu 3 :tutajBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przemyślenia? Podziel się! Pytania? Śmiało!