piątek, 6 listopada 2015

Revitax - pierwsze wrażenia i efekty po miesiącu

Czas podzielić się wrażeniami po miesiącu myciu głowy szamponem na porost włosów Revitax. Jak się spisuje? Czy są efekty?


Revitax stosowałam przy każdym myciu włosów, średnio co drugi dzień. Pierwsze mycie robiłam zwykłym szamponem, Revitax używałam do drugiego mycia - wystarczyła kropla o średnicy niewielkiego orzecha włoskiego, aby produkt bardzo dobrze się pienił. Należy zostawić pianę na głowie na kilka minut i tak też robiłam. Następnie stosowałam odżywkę. Moje puszące się loki są po tym szamponie mięciutkie. Nie odnotowałam łupieżu, podrażnień, ani innych skutków ubocznych. Zapach przypomina trochę męski szampon, innym kojarzyć się może z szamponami leczniczymi typu nizoral. 

Efekty po miesiącu stosowania


Miesiąc to stanowczo za mało, żeby mówić o efektach. Choć szczerze mówiąc, pod koniec października podczas układania włosów, miałam wrażenie, że faktycznie są dłuższe. Po zrobieniu zdjęć porównawczych moje nadzieje się rozwiały. Być może jest delikatna różnica, ale trudną ją wypatrzeć na zdjęciach. Może Wy ją jednak widzicie? ;) 
Oczywiście porównanie celowo robiłam na mokrych, rozczesanych włosach, bo loki za każdym razem inaczej się skręcają. 


Kolejne porównanie zrobię na początku grudnia, a kolejne przed Świętami, bo właśnie przed Świętami mam zamiar podciąć włosy ;) 

Czy ktoś stosował Revitax? Odnotowaliście efekty? :) 
A może polecacie inny produkt na porost opornych włosów? 


3 komentarze:

  1. Szczerze mówiąc ciężko po miesiącu stwierdzić, ale czekam na dalsze podsumowania :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem nie widać zbytniej różnicy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Stosowałam i powiem szczerze nie zauważyłam żadnego efektu

    OdpowiedzUsuń

Przemyślenia? Podziel się! Pytania? Śmiało!