piątek, 27 marca 2015

Chcę mieć pośladki jak Chicken Tuna!

Kto nie zna pośladków Chicken Tuny? Zna je cały świat! :)  Niejedna kobietka wzdycha, że chciałaby mieć takie same, niejedną te właśnie krągłości zmotywowały do ćwiczeń. Tylko czemu tak trudno osiągnąć taki sam efekt?


Kiedy ćwiczymy, pośladki zaokrąglają się i podnoszą. Jednak wiele sfrustrowanych dziewczyn dziwi się, dlaczego wciąż to nie to, co u wyżej wymienionej 46- latki (!).
Otóż nie odkryję Ameryki, gdy powiem, że każdy ma inną budowę! Mimo, że wszystkie pośladki składają się z takich samych mięśni, to jednak każde wyglądają inaczej, a powodem jest właśnie indywidualna budowa i geny.

Daria Kołodziej

Emily Skye
Po drugie, pośladki lubią być fotografowane w konkretnych pozach - wyglądają wtedy ponętniej ;) Zauważcie, że Chicken Tuna często stoi na palcach lub z ciężarem ciała przeniesionym na jedną nogę.Na przykładzie Darii Kołodziej też można zaobserwować różnicę, jaką robi perspektywa i napięcie mięśni (choć jej pupa zawsze wygląda świetnie;)) 

Nie ujmujmy jednak Chicken Tunie, mówiąc, że jej pośladki to tylko zasługa genów i pozy. Popatrzcie tylko co się dzieje, gdy napnie uda. Mięśnie mówią same za siebie, a raczej za jej tyłek. Świadczą o ciężkiej pracy, jaką włożyła w budowę figury, której zazdrości jej pół świata.Dlatego pracuj! Bądź najlepszą wersją samej siebie! 
Nigdy nie mów "chcę mieć jej ciało". Po prostu zapracuj na swoje! Unikalne, jedyne i w najpiękniejszej wersji. Wypracowane, nie dane!


10 komentarzy:

 1. Na pośladki polecam Blogpilates - tym bardziej, że większość ćwiczeń jest bez obciążania kolan :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz , ćwiczę z Cassie od około pół roku dla urozmaicenia (oprócz siłowni) i uwielbiam jej ćwiczenie jednak na pośladki bym nie polecała :) Zobacz że ona ćwiczy pilates od 10 lat a jej pupa jest prawdę mówiąć płaska :) O wiele bardziej sprawdza się trening siłowy ;)

   Usuń
  2. To racja, że jest płaska. Dla mnie ćwiczenia z obciążeniami to podstawa, ale jej alternatywa też jest czasem fajna, chociażby dlatego żeby zaangażować mięśnie na trochę inny sposób :)

   Usuń
 2. Jezusie Chrystusie..... Cudowne! :o

  OdpowiedzUsuń
 3. pracuje, pracuje ;) ciekawe, kidy osiagne taki efekt;p

  OdpowiedzUsuń
 4. może to brzmieć dziwnie...ale uwielbiam takie kształty! :D i do takich dążę <3

  OdpowiedzUsuń
 5. oo tak ja też pracuję nad swoimi pośladkami wyzwania squat dają pocisk:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na punkcie pupy mam istnego bzika :D Jeżeli ktoś nie lubi siłówki to polecam Mel B, u mnie zrobiła robotę :D ale teraz to już ciężary i tylko ciężary <3 Co do perspektywy to fakt i widać to u Jen Setler, czasami masz wrażenie, że jej pupa jest mega sexi i w ogóle, a innym razem, że to 'never ending ass' i wydaje się wręcz nienaturalnie wyrzeźbiona :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj tak uwielbiam jej tyłek :D Chociaż konto Darii Kołodziej też odwiedzam regularnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie wygląda :)
  Pozdrawiam,
  Fit-healthylife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Przemyślenia? Podziel się! Pytania? Śmiało!